Love-It-or-Leave-It

Jesteśmy pewni, że pokochasz nasze produkty, ale jeśli nie - masz 14 dni na zwrot lub wymianę.

Prosimy pamiętaj, że chociaż staramy się, by prezentacja naszych produktów była najwyższej jakości, a zdjęcia jak najlepiej odzwierciedlały kolory, może się zdarzyć, że kolor produktu jaki zobaczysz na monitorze może się różnić od rzeczywistości.

JAK DOKONAĆ ZWROTU?

TERMIN ZWROTU TO 14 DNI

W tym czasie możesz zwrócić każdy produkt bez podania przyczyny. Niestety po upływie tego czasu nie będziemy mogli uznać zwrotu.

UPOMINEK DO ZAKUPU

Jeśli zwracasz zamówienie, które zostało przez nas nagrodzone upominkiem, prosimy o zwrot wszystkich produktów.

REKLAMACJE

Aby złożyć reklamację produktową prosimy skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, Pamiętaj - jeśli opakowanie transportowe jest uszkodzone, natychmiast zgłoś swoje uwagi kurierowi lub postępuj zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie Paczkomatu. Zgłoś reklamację przy odbiorze paczki, ale powiadom nas o tym jak najszybciej.

JAK DOKONAĆ ZWROTU?

Wydrukuj formularz dostępny na stronie Urban-Decay.pl lub inny zgodny z obowiązującym prawem i wypełnij go w czytelny sposób.

POLA FORMULARZA

Aby zidentyfikować Twoje zamówienie musisz nam podać: numer zamówienia, numer faktury oraz nazwisko.
Jeśli dokonałeś/-aś płatności za pośrednictwem PayU - zwrócimy środki na Twoją kartę lub konto bankowe (to, z którego przelałeś do nas środki). Jeśli wybrałeś/-aś przesyłkę za pobraniem - w formularzu zwrotu prosimy o podanie numeru Twojego konta. Niestety nie możemy zwrócić Ci środków inną metodą niż wybrana przez Ciebie podczas składania zamówienia. Chcemy cały czas udoskonalać nasze procesy, dlatego poprosimy Cię również o podanie powodu zwrotu. Na formularzu znajdziesz listę powodów oznaczoną cyframi od 1 do 8:
1 – produkt wygląda inaczej niż na zdjęciu,
2 – zamówienie zostało dostarczone zbyt późno,
3 – nie odpowiada mi jakość,
4 – nie odpowiada mi kolor,
5 – produkt uszkodzony,
6 – paczka była uszkodzona,
7 – otrzymałem zły produkt,
8 – inne (opisz powód).
Wystarczy, że wpiszesz w oznaczonym polu jedną z cyfr.

W formularzu podaj KOD EAN zwracanego produktu (znajdziesz go na fakturze) oraz ilość zwracanych sztuk. Formularz musi być podpisany przez osobę, która złożyła zamówienie.

POBIERZ FORMULARZ ZWROTU>>

Jeśli masz jakiekolwiek pytania - skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta Tutaj znajdziesz formularz kontaktowy>>.

CO DALEJ?

Zapakuj produkt, tak aby nie uległ zniszczeniu w drodze powrotnej do naszego magazynu. Koniecznie włóż do opakowania wypełniony i podpisany formularz. I odeślij produkt na adres:

L’OREAL POLSKA
Schenker Sp. z o.o. Oddział Wrocław
ul. Krzemieniecka 116
54-613 Wrocław

Przesyłka, na której nie umieścisz nazwy naszej firmy, może nie zostać poprawnie zidentyfikowana, przez co cały proces może się wydłużyć.

ODEŚLIJ PACZKĘ

Jeśli zwrot zostanie uznany środki wrócą na Twoje konto w możliwie najkrótszym czasie.

UWAGA! Rozpatrujemy jedynie zwroty produktów zakupionych na www.urban-decay.pl.

WYMIANY

Produkty zakupione na urban-decay.pl możesz wymienićw ciągu 14 dni, pod warunkiem, że nie są używane. Pamiętaj, że możesz wymienić produkt wyłącznie w ramach tego samego kodu EAN.