Electric Palette mirror

Opakowanie

Zgrabne, eleganckie opakowanie ozdobiliśmy jaskrawym, wielokolorowym i nadającym wrażenie głĘbi wzorem bĘdącym zapowiedzią odcieni znajdujących siĘ w środku. A lusterko wewnątrz kasety jest ogromne!

To najlepsze rozwiązanie dla uwielbiających kolory: urzekająca paleta z 10 najbardziej intensywnymi i niezwykłymi cieniami, jakie kiedy kiedykolwiek zdobyły Twoje powieki — włącznie z ośmioma całkowicie nowymi produktami, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Dlaczego stworzyliśmy paletĘ Pressed Pigment? Uzyskanie cieni o pożądanym przez nas nasyceniu kolorem i stopniu jaskrawości było możliwe jedynie przy użyciu prasowanych pigmentów. Nie byłoby to wykonalne przy zastosowaniu tradycyjnych receptur. Stworzenie tych cieni wymagało od nas opracowania całkowicie nowej formuły!

Od ultra-gładkich matowych po połyskujące wielowymiarowe, każdy z tych AKSAMITNYCH odcieni charakteryzuje siĘ absolutnie niepowtarzalną intensywnością barw.
Get Electric >
Electric Palette brush

PĘdzel

Zawiera NOWY, nietestowany na zwierzĘtach, dwustronny pĘdzel do łatwego nakładania cieni prasowanych. Z jednej strony: kompaktowy pĘdzel do precyzyjnego nakładania cieni. Z drugiej: mały pĘdzelek do cieniowania i rozcierania.

Electric palette shade

Formuła

Starannie dobraliśmy składniki każdego z odcieni, aby mieć pewność, że dziĘki gładkiej i kremowej konsystencji bĘdzie siĘ idealnie rozprowadzać, a kolory bĘdą zachwycać swoją intensywnością.

Chaos

CHAOS - jaskrawobłĘkitny matowy z perłową poświatą

Spróbuj rozprowadzić Chaos na skroniach przy linii włosów. (Jest widoczny nawet na brunetkach!) Najpierw przygotuj cerĘ do makijażu za pomocą bazy Prep with Eyeshadow Primer Potion.

Freak

FREAK - jaskrawozielony z domieszką złota

Aby uzyskać luzacki, punkowy i kobiecy look, rozprowadź Freak na skroniach przy linii włosów. (Jest widoczny nawet na brunetkach!) Najpierw przygotuj cerĘ do makijażu za pomocą bazy Prep with Eyeshadow Primer Potion.

Jilted

JILTED - jaskrawometalowa fuksja z domieszką błĘkity

Użyj palca, by nałożyć Jilted na błyszczyk.

Slowburn

SLOWBURN - jaskrawy czerwono-pomarańczowy, matowy z perłową poświatą

Spróbuj zmieszać Slowburn z odrobiną pudru i nałóż go na policzki.

Urban

URBAN - jaskrawy metaliczny fiolet

Urban wygląda świetnie jako dobrze widoczny rumieniec lub po nałożeniu na jasne włosy.

Thrash

THRASH - jaskrawa limonkowa zieleń, matowy ze złota poświatą

Dla intensywnego efektu kociego oka, zamocz ściĘty pĘdzel w wodzie i użyj cienia Thrash jak konturówki.

Savage

SAVAGE - jaskrawy gorący róż, matowy

Dziki wygląd, wspaniały i gorący róż na rozgrzane latem policzki! Możesz również nałożyć go punktowo na usta, by uzyskać efekt przypominający plamĘ.

Gonzo

GONZO - matowy jaskrawoturkusowy z perłową poświatą

Wypróbuj Gonzo na swoich włosach, by w prosty i zabawny sposób odmienić swój wygląd. Jeśli chcesz uzyskać bardziej intensywny efekt, przygotuj najpierw swoje włosy za pomocą odrobiny bazy pod cienie Eyeshadow Primer Potion.

Revolt

REVOLT - błyszczące jaskrawometaliczne srebro ze srebrnym brokatem

Użyj cienia Revolt, by podkreślić swoje brwi, bądź też wokół zewnĘtrznej krawĘdzi oka lub łuku skroniowego. Świetnie wygląda również jako lodowy połysk na błyszczyku w kolorze czerwonego wina lub jagód!

Fringe

FRINGE - jaskrawy metaliczny morski

Aby uzyskać odrobinĘ subtelnego koloru, nałóż Fringe za pomocą szczoteczki do brwi na końce brwi, by je podkreślić.

Electric Skullcandy Headphones
Want more Electric? Limited-edition Electric Skullcandy Headphones
Zaprojektowane specjalnie dla kobiet przez markĘ Skullcandy, te słuchawki nauszne zadowolą gust nawet najbardziej wymagających audiofilek, a do tego wyglądają naprawdĘ gorąco.
Get them now >
Artistry Inspired: How The Pros Do Electric
Oddaliśmy paletĘ Electric Palette w rĘce naszych ulubionych artystów makijażu oraz ekspertów UD (czyli Wende oraz
naszemu szalenie utalentowanemu Zespołowi ds. rozwoju produktów). Skradnij ich niezwykłe stylizacje!
High Impact: How The Bloggers Do Electric Potrzebujesz wiĘcej inspiracji? Zobacz stylizacje Electric
utworzone przez naszych ulubionych blogerów.
TEMPTALIA
KEIKO LYNN
THE FORMULA
KANDEEJ
AFROBELLA
THE FORMULA
SKINNY CONFIDENTIAL
UDgetelectric
Wiemy, że kochasz inspirowaną chaosem kolorystykĘ tak samo jak my, pokaż nam elektryczne jaskrawe stylizacje, które wypełniają Twój świat.
PamiĘtaj, by użyć znacznika UDgetelectric oraz oznakować jako @urbandecaycosmetics. Pokażemy światu najbardziej śmiałe i wyjątkowe posty.
UDgetelectric
Get Electric >
(OSTRZEŻENIE: Odcienie Slowburn, Savage, Jilted i Urban zawierają barwnik niedopuszczony do stosowania w cieniach do powiek w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Brazylii).