enlarge

TOTAL PERVERSION RELOADED

Zestaw tusz do rzęs i eyeliner

179 zł

Dostępność:

W magazynie

Darmowa dostawa od 200zł.

Love it or leave it guarantee

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu.

Read more

Opis produktu

Przygotowaliśmy dla Ciebie ogromną dawkę Perversion - pełnowymiarowy tusz do rzęs i eyeliner pozwolą Ci uzyskać ultraprecyzyjne, czarne kreski. Zacznij od eyelinera Perversion - dzięki jego precyzji, zapomnisz o nieudanych kreskach. Płynna, delikatna formuła i szalona dawka pigmentu zapewnia nieskazitelną aplikację. Twórz linie, o których marzyłaś. Tusz bardzo szybko zasycha, nie rozmazuje się i jest niesamowicie trwały. Nie zapomnij o tuszu do rzęs Perversion, który sprawi, że Twój makijaż będzie perfekcyjny. Ultra-kremowy, trwały - nie opuści posterunku! Maskara Perversion ma idealną konsystencję, która nie jest zbyt płynna i jednocześnie nie zasycha do końca, dzięki czemu Twoje rzęsy są cały czas nawilżone. Zakręcona, idealnie dopasowana szczoteczka pozwola oddzielić rzęsy od siebie i nieziemsko je podkreślić. Zawartość: 12 ml / 0.4 fl oz Zawartość: 0.55 ml / 0.018 fl oz Przygotowaliśmy dla Ciebie ogromną dawkę Perversion - pełnowymiarowy tusz do rzęs i eyeliner pozwolą Ci uzyskać ultraprecyzyjne, czarne kreski. Zacznij od eyelinera Perversion - dzięki jego precyzji, zapomnisz o nieudanych kreskach. Płynna, delikatna formuła i szalona dawka pigmentu zapewnia nieskazitelną aplikację. Twórz linie, o których marzyłaś. Tusz bardzo szybko zasycha, nie rozmazuje się i jest niesamowicie trwały. Nie zapomnij o tuszu do rzęs Perversion, który sprawi, że Twój makijaż będzie perfekcyjny. Ultra-kremowy, trwały - nie opuści posterunku! Maskara Perversion ma idealną konsystencję, która nie jest zbyt płynna i jednocześnie nie zasycha do końca, dzięki czemu Twoje rzęsy są cały czas nawilżone. Zakręcona, idealnie dopasowana szczoteczka pozwola oddzielić rzęsy od siebie i nieziemsko je podkreślić. Zawartość: 12 ml / 0.4 fl oz Zawartość: 0.55 ml / 0.018 fl oz

Porady ekspertów

Pamiętaj - zawsze wstrząśnij eyeliner przed użyciem! Dzięki płynnej formule, nie musisz go dociskać do powieki, po prostu rysuj!

Wypróbuj również:

Recenzje

Niedawno przeglądane :