Zobowiązania

The Ultraviolet Edge

THE ULTRAVIOLET EDGE
INICJATYWA URBAN DECAY W ZAKRESIE WSPIERANIA KOBIET NA CAŁYM ŚWIECIE

Urban Decay zawsze odgrywało ważną rolę w aktywizacji i wspieraniu kobiet — począwszy od dostarczania produktów, dzięki którym kobiety mogą poczuć się atrakcyjniejsze i pewniejsze siebie, po działania i idee, które promujemy. Gdy stawialiśmy pierwsze kroki w 1996 r., rynek kosmetyków upiększających tonął w morzu różu, czerwieni i beżu. Daliśmy kobietom przywilej wyboru — alternatywę dla klasycznego makijażu, tym razem wyróżniającego się bogactwem barw, i wezwaliśmy je do przeciwstawienia się stereotypowemu pojęciu piękna. Ale nasz misja nie kończy siĘ na makijażu! Urban Decay ma zaszczyt ogłosić wdrożenie projektu The Ultraviolet Edge, inicjatywy obejmującej swoim zasięgiem cały świat, a stworzonej z myślą o pomaganiu kobietom. Poprzez wspieranie organizacji, które walczą o prawa kobiet w każdym zakątku globu, zachęcamy kobiety do pokazania swojego indywidualnego charakteru, unikalności i serca we wszystkim, w co się angażują. Naszym zdaniem to właśnie jest najlepsza definicja piękna bliskiego (z ang. Edge™) perfekcji.

Dowiedz się więcej o The Ultraviolet Edge i organizacjach, które wspieramy.

POLITYKA DOTYCZĄCA TESTOWANIA NA ZWIERZĘTACH

Marka Urban Decay nie popiera stosowania okrutnych praktyk i działa na rzecz zakazania testów kosmetyków na zwierzętach. Nie badamy wpływu naszych produktów na zwierzęta, ani też nie pozwalamy innym prowadzić takich badań w naszym imieniu. Dodatkowo wymagamy od naszych dostawców atestów świadczących o tym, że surowce używane do produkcji naszych wyrobów nie są testowane na zwierzętach. Nasze kosmetyki posiadają certyfikaty PETA i The Leaping Bunny Program (CCIC).

PRODUKTY VEGAN

Urban Decay zobowiązuje się, że nasze produkty oznaczone logo Vegan nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. Zwróć proszę uwagę na fakt, że w niektórych kategoriach produktów — na przykład wśród cieni do powiek — znajdziesz zarówno odcienie wegańskie, jak i inne. Nieustannie dążymy do tego, aby nasze laboratoria pracowały nad tworzeniem cieni (i całych linii produktów), które od samego początku nie zawierały żadnych składników odzwierzęcych, a także nad identyfikacją tych produktów, które mogą być odpowiednio zmodyfikowane. często możliwe jest bowiem zastosowanie składników pochodzenia roślinnego lub syntetycznych alternatyw dla składników pochodzenia zwierzęcego. Dopóki zatem będziemy w stanie dostarczać produkty wysokiej jakości charakteryzujące się głębokim, bogatym kolorem i odpowiednią fakturą, będziemy pracować nad wykorzystaniem do jego produkcji składników w 100% wegańskich. Bądź na bieżąco z naszą najnowszą ofertą!